Семинар на тема „социјално осигурување и оданочување на уметниците“

Град Скопје и Конгресен центар „Александар Македонски“ денеска во Салата на Советот на Град Скопје организираа семинар и дебата на тема „Социјално осигурување ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Семинар на тема „социјално осигурување и оданочување на уметниците“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: