Јокиќ на пиво со другарите


2 копии

Составот на Денвер Нагетс пропушти голема шанса пред своите гледачи да оствари победа над Портланд Трејл Блејзерс и да пласира во финалето на Западот, односно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Брендон Армстронг е познат комичар со несекојдневен талент за имитација. Имаме видено имитатори и комичари кои убедливо потсетуваат на славните кога ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 231 | | | веќе видена

Присуството на САД на Блискиот Исток е најслабо во историјата, изјави заменик-командантот на иранската елитна Револуционерна гарда, контра-адмирал Али ...
сите 152 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 161 | | | веќе видена

Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх во "аферата Ибица" и натаму е мистерија, иако веќе со денови на социјалните мрежи кружи ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јокиќ на пиво со другарите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: