JK го покажа задникот! (фото)

Српската поп дива како што милува да се нарекува, повторно е во центарот на вниманието, но за жал не со некоја нова песна или видео запис туку со она по што е и препознатлива, провокативни фотки објавени на социјалните мрежи...Дека е зависна од фејсбук и твитер е повеќе од јасно, дека не пропушта за ништо да ги извести и пофали на своите фанови, добро познато...Настапи, приватни излегувања, домашни изданија, нови обувки или чанта...се е фотнато и убаво прикачено на фејсбук, да нема после Карлеуша не ве известила или пофалила. Но да нема забуна оние на кои го покажува своето совршено тело и се дефитивно омилени...И нели, бидејќи на неа се е мајка природа ЈК уште еднаш се пофали со затегнатиот задник и стомачни...А како изгледа и дали е се природно на неа одлучете сами...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша на големо се подготвува за големиот концерт на Ушќе, а вредно работи и на своето тело. Пејачката на своите профили на Фејсбук и на Твитер се пофалила со фотографии на кои го истакнала совршениот стомак, а и задникот, бидејќи ги спуштила хеланките точно толку да видеме колку е затегнат. Јелена е позната по својот одличен изглед во секоја прилика, па фановите и овој пат ги израдувала со фотографии покрај кои напишала: „Supergirls just fly!“. K. A.
| | веќе видена | слични

Останато

На Политичкото Собрание на Европската Народна Партија денес во Брисел. Со Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски активно учествуваме во работата на ЕПП ...
сите 120 | | | веќе видена

Дипломатските тензии меѓу Турција и Австралија, иницирани од коментарот на турскиот претседател на нападот на Нов Зеланд се смируваат откако Анкара соопшти ...
сите 201 | | | веќе видена

Пораката за нас е јасна, вели генералнот секретар на ГРОМ, Виктор Цветковски, кој во синоќешното гостување на „Отворено“ на Алфа го коментираше апсењето и ...
сите 191 | | | веќе видена

Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
сите 218 | | | веќе видена

Охрид, 21. март 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде умерено облачно со повремени сончеви периоди и слаб до умерен североисточен ветер. Дневната температура ...
сите 165 | | | веќе видена

Работната група на опозицијата денеска треба до владината работна група да ги поднесе своите амандмани на Предлог законот за јавно обвинителство со кој се ...
сите 160 | | | веќе видена

„Интеграциите и прогресот се нераскинливо поврзани процеси.Не може да постои Македонија напредна, богата и просперитетна ако небиде интегрирана.Затоа клучната ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

JK го покажа задникот! (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: