Јелена Томашевиќ во третиот месец од бременоста

Српската пејачка Јелена Томашевиќ е во третиот месец од својата бременост, а среќниот тато е како што мислевме ние, нејзиниот поранешен дечко, актерот Иван Босиљќиќ, кој е познат многубројните улоги во српските сапуници кај нас. Јелена и Иван од неодамна ја обновиле нивната емотивна врска, а додека ги разгорувале страстите успеале да си направат и бебе, па како сто стојат работите наскоро ќе запловат и во брачните води. По пола година успешно криење од очите на јавноста, откако пејачката дознала за бременоста, со радост ја обелоденила нивната врска, заборавајќи на аферата на нејзиниот сакан со неговата колешка Ивана Кнежевиќ. Е па било што било, сега идните мама и тато дури најавија и венчавка за наесен, а приновата ја очекуваат на почетокот на идната година. Е па најверојатно Јелена Томашевиќ ќе ни се појави со стомаче на вториот голем проект на браќата Тавитјан „Македонското срце чука во 7/8 такт“, каде што сите балкански ѕвезди на едно место ќе пејат македонска изворна музика.”
| | веќе видена | слични

Останато

Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 403 | | | веќе видена

Професорот д-р Јове Кекеновски од „ВМРО-ДПМНЕ Демократска фракција“ би прифатил да биде претседателски кандидат ако опозицијата одлучи на претстојните ...
сите 143 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде вратен во Македонија, истакна премиерот Зоран Зав во интервју за Алсат-М, посочувајќи на примерот со поранешниот хрватски премиер Иво ...
сите 184 | | | веќе видена

Точно една недела откако поранешниот премиер Никола Груевски објави дека е во Будимпешта, македонското министерство за правда во Унгарија го испрати барањето ...
сите 248 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 46 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јелена Томашевиќ во третиот месец од бременоста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: