Катица Јанева три дена не се појавила на работа во СЈО!


Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева трет ден не се појавила на работа, потврдија за Радио Слободна Европа од Специјалното јавно обвинителство.Како што ...
| | веќе видена | слични

Шефицата на СЈО Катица Јанева трет ден не се појавила на работното место во Специјалното јавно обвинителство, потврдија од СЈО. Плусинфо дознава дека Јанева ...
| | веќе видена | слични

Бугарскиот портал bgdnes.bg објавува широка сторија за нашата афера Рекет во кој, повикувајќи се и на бугарски специјални служби кои учествувале во прибирање ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Мотивот на Заев за заштита на криминалот од „Рекет“ го знаеме. Сомнежите се дека тој и неговите структури се силно вплеткани во оваа криминална – октопод мрежа ...
сите 499 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 356 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 116 | | | веќе видена

Од утре па сѐ до средината на следната недела во Македонија ќе преовладува сончево и топло време со максимални дневни температури до 38 тепени. Топлиот бран се ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катица Јанева три дена не се појавила на работа во СЈО!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: