Јана Стојановска јавно го покажа трудничкото стомаче, останува да го обзнани полот и името на бебето (ФОТО)

Во една од минатите објави на наВистина.ком.мк објавивме дека македонската актерка Јана Стојановска е среќно вљубена, а љубовта со кошаркарот на МЗТ Андрија ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“ од последната сезона на истоимената ...
| | веќе видена | слични

Бугарската актерка Јана Маринова ја гледавме како злобната Преслава во хит македонската серија Преспав, во третата сезона. Актерката речиси има 41 година и за ...
| | веќе видена | слични

Бугарската актерка Јана Маринова, која на македонската публика ѝ е позната по улогата на Преслава во серијата „Преспав“ објави провокативни фотографии, на кои ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката и водителка на емисијата „Стисни плеј“, Јана Бурческа објави фотографија од своето семејество, ќерката Дона и сопругот Александар. Од фотката се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нови меѓусебни пораки на релација СДСМ и ДУИ по вчерашното официјално предизборно коалицирање на Заев и Касами. Од партијата на Ахмети денеска со потсетување ...
сите 236 | | | веќе видена

Строгите епидемиолошки критериуми за откажување на јавни собири се однесуваат само на двата карневали во Струмица и Прилеп, како и за спортските натпревари кои ...
сите 594 | | | веќе видена

Првпат јавно ќе кажам дека пратеници на ВМРО ДППМНЕ, меѓу кои и Илија Димовски и Антонијо Милошоски, трчаа низ ходниците на Собранието и убедуваа пратеници да ...
сите 81 | | | веќе видена

Така, вкупниот број на смртни случаи во Кина се искачи на 2.888, според Националната здравствена комисија. Од коронавирус починаа најмалку 2.800 луѓе ширум ...
сите 479 | | | веќе видена

Пред почетокот на дуелот на „Само Вистина“, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски даде изјава каде што посочи дека остава граѓаните на Република ...
сите 231 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 69 | | | веќе видена

Сите масовни собири, концерти, театарски претстави, кои се закажани и предвидени да се одржат до 6ти март, во насока на натамошна соодветна превенција во ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јана Стојановска јавно го покажа трудничкото стомаче, останува да го обзнани полот и името на бебето (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: