Шанса за Нејмар во Реал – само Мбапе е „недопирлив“ во ПСЖ


Случувањата во клубот не наведуваат да размислува за вакво нешто. Мадритски Реал ова лето прво остана без Зинедин Зидан, на негово место дојде Јулијен Лопатеги ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Реал Мадрид се откажа од својата намера да ја привлече ѕвездата на Челзи, Еден Азар, објави „АС“. Трансферот на белгискиот репрезентативец бара огромна сума ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Некогашниот англиски репрезентативец, Стив МекМанаман се повеќе и повеќе е активен низ медиумите во последниов период каде говори на најразлични фудбалски теми ...
| | веќе видена | слични

Барселона се подготвува за првиот меч против Тотенхем на турнејата низ Соединетите Американски Држави, а пред истиот за прв пат во јавноста се огласи тренерот ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Патешествието на Груевски низ Црна Гора наликувало на шпионски филм. Го чекале разни унгарски дипломати, се менувале возила, а примопредавањето се одвивало во ...
сите 306 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шанса за Нејмар во Реал – само Мбапе е „недопирлив“ во ПСЖ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: