Изложба како матурски испит на тетовски средношколци

Матурантите од текстилното училиште Ѓоце Стојчевски од Тетово во рамки на проектните задачи за полагање на матурскиот испит изработија слики, графики и слични ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 140 | | | веќе видена

 Човечкото тело е комплициран механизам кој е под влијание и на надворешни, и на внатрешни фактори. Многу психолози се согласни дека телото праќа сигнали кои ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изложба како матурски испит на тетовски средношколци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: