Страшна сообраќајна несреќа – тешко повредено 18-годишно момче

Со тешки телесни повреди се здобило девојче кое било сопатничка во автомобил кој излетал од коловозот на автопатот Скопје-Тетово. Незгодата се случила кога 52 ...
| | веќе видена | слични

Како што соопшти МВР, несреќата се случила кога скопјанецот Ш.С.(52) управувајќи патничко моторно возило „Сеат Ибица“ со скопски регистарски ознаки излегол ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Педесет и двегодишен скопјанец со автомобил излетал од автопатот Скопје-Тетово, удрил во бетонска ограда, по што се превртел. Во несреќата тешко повредено е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Шеснаесетгодишно девојче вчера било тешко повредено во сообраќајка која се случила на автопатот Скопје- Тетово, кај мостот на реката Вардар. Како што соопшти ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Едно лице е тешко повредено во сообраќајна несреќа што се случила вчера околу 13 часот на регионалниот пат Тетово – Попова Шапка, поточно во село Гајре.Според ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Страшна сообраќајна несреќа – тешко повредено 18-годишно момче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: