Изгубила 100 килограми, денес изгледа како друга личност, а за тоа имала само една причина

3 копии

Со прекумерната тежина се борела долги години, а една од нејзината главна мотивација за да ги намали килоргамите била љубовта. Лорен (38) од Њу Џерзи успеала ...
| | веќе видена | слични

Најголемиот непријател на совршеното тело нејзе и е вишокот кожа, а не се откажува и вели дека и тоа ќе го доведе во ред. Тајна Пачеко Барбоса го прославила ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изгубила 100 килограми, денес изгледа како друга личност, а за тоа имала само една причина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: