Секс куклите виновни за изумирање на нацијата: Јапонците ги сакаат бидејќи со нив `не можат да згрешат`, за живи жени немаат време

Додека Јапонија се бори со се помала стапка на раѓање, некои научици како главни виновници за тоа ги навеле куклите за секс. Се поголемата популарност на овие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 78 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Денешното барање на судот да донесе одлука по налог на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 350 | | | веќе видена

Според сè уште непотврдена информација, поранешниот македонски премиер Никола Груевски веќе ја напуштил Унгарија, објави бугарската агенција „Фокус“ ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секс куклите виновни за изумирање на нацијата: Јапонците ги сакаат бидејќи со нив `не можат да згрешат`, за живи жени немаат време

Од:
До кого (е-маил):
Порака: