Брижит Макрон се релаксира возејќи велосипед на одмор (Фото)

2 копии

Откако ја доби функцијата на прва дама на Франција, Брижит Макрон воедно стана и модна икона. Секогаш е беспрекорна и се одликува со францускиот шик, отменост ...
| | веќе видена | слични

Брижит Макрон секогаш одушевува со стилот, а нејзините фустани за плажа и шорцеви кои ги носи на летување кренаа нова бура на модните портали.Брижит Макрон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на Франција Емануел Макрон е во брак со 24 години постара сопруга Брижит, кои папараците ја сликале на летување на југ на Франција.Брижит Макрон ...
| | веќе видена | слични

Останато

Професорката Гордана Силјановска, кандидатката за Претседател на Република Северна Македонија, на својот ФБ профил објави фотографија на која е со првиот ...
сите 252 | | | веќе видена

Граѓаните сами ќе си ја платат Република Северна Македонија. Сите документи – лични карти, возачки дозволи, пасоши, здравствени книшки, регистарски таблички ќе ...
сите 238 | | | веќе видена

За да се најде и усогласи консензуален кандидат, лидерот на СДСМ Зоран Заев завчера и вчера имаше одделни разговори со лидерите на три партии на Албанците – ...
сите 225 | | | веќе видена

Двајца пациенти денеска беа пуштени на домашно лекување од болницата „8-ми Септември“. Пациентите ги пречекаа нивните роднини. Тие беа во добра состојба, но не ...
сите 245 | | | веќе видена

Гостиварската локална самоуправа изрази благодарност до жителите на селото Ласкарце, до медицинскиот персонал и до сите оние кои на било кој начин помогнале во ...
сите 232 | | | веќе видена

Состојбата со безбедноста во сообраќајот е катастрофална. Граѓаните секојдневно гинат додека на Спасовски и Заев прв приоритет им е доделувањето на ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Брижит Макрон се релаксира возејќи велосипед на одмор (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: