Ја издрибла ли ЕУ и Грција?

5 копии

Сан Марино разгледува барање до Меѓународниот монетарен фонд за заем од 300 милиони евра за поддршка на работата на своите банки кои се оптоварени со долгови, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Благица Ласовска, изрази загриженост за безбедноста на поранешниот собраниски претседател, Трајко Вељаноски, за чиј имунитет се ...
сите 490 | | | веќе видена

Кралот на народната музика, кој што загина во сообраќајна несреќа во германија, беше австриски осигуреник, а неговата сопруга од осигурителната компанија ќе ...
сите 285 | | | веќе видена

Денеска завршува конкурсот на СДСМ за пријавување на кандидати за претседател на државата, но останува да се види колку тоа ќе има влијание на конечниот избор, ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ја издрибла ли ЕУ и Грција?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: