Пијана ѕвезда падна по скали на роденденот на Џенифер Анистон (ФОТО)

На забавата во хотелот Сансет Тауер се појавија најголемите холивудски ѕвезди – Гвинет Палтроу , Елен Де Џенерис, Кејт хадсон , Деми Мур , Џорџ Клуни , како и ...
| | веќе видена | слични

Поранешната „златна холивудска двојка“ секогаш привлекуваше многу внимание, и покрај тоа што имаа нови партнери по неуспешниот брак, многумина сакаа повторно ...
| | веќе видена | слични

Забавата на Џенифер Анистон на многумина ќе им остане во сеќавање и тоа не само по добро. Актерката Џенифер Анистон денес го слави јубилејниот 50-ти роденден, ...
| | веќе видена | слични

Добитничката на Оскар, актерката Рис Витерспун го украде вниманието на забавата на Џенифер Анистон, кој го организираше по повод нејзиниот педесети родеден. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Викендов холивудската убавица Џенифер Анистон  со голема забава го прослави својот 50-ти роденден. Меѓу многуте гости од светскиот шоу бизнис беше забележан и ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Американскиот глумец Бред Пит се појави на прославата на 50 роденден на својата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Забавата се одржа во Лос Анџелес во сабота ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 123 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 219 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пијана ѕвезда падна по скали на роденденот на Џенифер Анистон (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: