10 најсмешни телевизиски ликови на сите времиња


Базирана на испитаничкото мислење од вљубениците во авионите, летањето и авионскиот превоз, престижниот „Independent“ ја објави листата со најубави аеродромски ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Британски „Индипендент“ објави листа на аеродроми со најубави писти на светот врз основа на мислењето на љубителите на воздухопловството и туристите што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 210 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 најсмешни телевизиски ликови на сите времиња

Од:
До кого (е-маил):
Порака: