„Го умреа“ Костас Гаврас, тој даде изјава за ЕРТ

Грчките новинари наседнаа на лажна вест. Италијанскиот новинар Томазо Де Бенедети познат по лажните вести предизвика хаос во медиумите кај нашиот јужен сосед ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Италијанскиот новинар Томазо Де Бенедети познат по лажните вести предизвика хаос во грчките медиуми и грчката јавност откако преку лажен Твитер профил под ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гордана Силјановска-Давкова ги премолчи дваесетината прашања на вмровскиот реформатор. Одговорите на тие прашања ќе го разјаснеа нејзиното политичко кредо. Но ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, беше во посета на Кичево, а младите активисти од градот го пречекаа на средбата наметнати со македонски знамиња ...
сите 228 | | | веќе видена

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Го умреа“ Костас Гаврас, тој даде изјава за ЕРТ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: