Само 1 отсто од жените земаат плата повисока од 40.000 денари

3 копии
4 копии
5 копии
3 копии

Вкупно 950 млади лица започнаа со извршување практична работа преку програмата Практиканство, што е дел од Оперативниот план за активни програми и мерки за ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Најмалку 80 лица починаа од коронавирусот, а само во Кина се заразени 2.744 лица. Вирусот продолжи да се шири во светот, каде што се регистрирани 50 заразени ...
сите 801 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 126 | | | веќе видена

Легендарниот американски кошаркар Коби Брајант вчера го загуби својот живот во хеликоптерска несреќа што се случи во близина на Лос Анџелес. Веста за смртта на ...
сите 312 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само 1 отсто од жените земаат плата повисока од 40.000 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: