Исповед на жена: Влегов во врска со оженет човек, на памет не ми текна дека ќе ми се случи вакво нешто

Воопшто не бев свесена во што се впуштам, кога започнав врска со оженет човек. Не е дека имав намерата, ниту пак сум имала такво искуство претходно. Можеби и ...
| | веќе видена | слични

Не се сите иселенички приказни како бајки. Понекогаш плановите за подобар живот во емиграција паќаат како кула од карти. Порталот Express.hr пренесува приказна ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на Алијснсата за Албанците, Зијадин Села за „Алфа“ изјави дека постоењето на СЈО било со цел политички прогон на една политичка партија. - Се сведе на ...
сите 558 | | | веќе видена

Според Фајненшл Тајмс , „црни“ денови би можеле да следат доколку се промени власта во Северна Македонија. По евентуалната промена на власт во Северна ...
сите 614 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 741 | | | веќе видена

Во текот на следните денови, лидерите на ЕУ ќе одлучат дали ќе и се одобри на Велика Британија уште едно продолжување на рокот за излез од Унијата.Ова го ...
сите 430 | | | веќе видена

Катица Јанева и Боки 13, како осмничени во случајот Рекет остануваат во Шутка откако Основниот кривичен суд Скопје ги одби како неосновани барањата за ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исповед на жена: Влегов во врска со оженет човек, на памет не ми текна дека ќе ми се случи вакво нешто

Од:
До кого (е-маил):
Порака: