Исповед на работничка на јахта: “Богаташите ги испраќаат своите сопруги на шопинг, а потоа се случува ова..“

Мегабогаташите изнајмуваат луксузни јахти кои изнесуваат неверојатни 115 илјади фунти неделно – само за да ги изневеруваат своите сопруги со љубовници. Тие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 87 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 77 | | | веќе видена

Продолжува максималниот ефект на ракометарите на Вардар на средбите со шведски Кристијанштад, откако вечерва во СЦ „Јане Сандански“ црвено-црните триумфираа со ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исповед на работничка на јахта: “Богаташите ги испраќаат своите сопруги на шопинг, а потоа се случува ова..“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: