Болт не престанува да се журка

Златните медали во Рио, Јусеин Болт веќе со денови ги слави. Откако својата девојка ја измами со бразилска студентка, најбрзиот човек на светот беше „фатен“ во Лондон со повеќе од десет девојки во чие друштво се забавувал до пет часот наутро. Спринтерот од Јамајка со женското друштво вечерал во луксузен ресторан за потоа со девојките да замине во ноќен клуб каде играле до зори. Болт вечерта искеширал 14.000 евра.
| | веќе видена | слични

Усеин Болт влезе во историјата со освоенто трето злато на Олимписките игри едноподруго. По Пекинг и Лондон, го повтори хет трикот во Русија со титулите на 100,200 и 4х100 метри. Се разбира после тоа повторно беше во центар на вниманието поради журката која ја направи каде имаше секси танц со девојка, а потоа една од студентнките ја однесе во кревет. Но, неговата поранешна девојка Наила Дилард ја откри неговата вистинска природа. Таа беше во врска со него во 2013 година и мислела дека тоа ќе биде краткотрајно, но се одложи на две години. За време на тој период свати дека Болт е вистински перверзник кога станува збор за сексот. Таа раскажа за британски Сан како изгледал нивниот прв состанок на едно натпреварување „Таа ноќ ме повика да продолжиме со дружењето во неговиот хотел и да имаме тројка со уште девојка. Се разбира дека одбив“, изјави Наила и додаде дека две недели подоцна била гостин на Болт на Јамајка. Така, Наила откри дека Болт истовремено била со неа и со доскорешната вереница Каси Бенет, но дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешната девојка на најбрзиот човек на денешница Јамајканецот Усеин Болт, Американката Налија Дила, откри зашто раскинала со светскиот рекордер и олимписки шампион. Таа раскажа како изгледала првата средба со Болт на еден спортски настан. -Таа ноќ ме повика да продолжиме да се дружиме во неговиот хорели да имаме секс во тројка со него и уште една девојка. Нормално дека одбив, изјави Налија и додаде дека две недели подоцна му била гостинка на Болт на Јамајка. Таа откри дека Бот додека бил со неа, бил во врска и со сегашната девојка Кеси Бенет, но и дека тоа го дознала неодамна, одоносно за време на Летните олимписки игри во Рио де Жанеиро кога славниот спортист открил дека е во двегодишна љубовна врска.
| | веќе видена | слични

Поранешната девојка на спринтерот Усеин Болт, а мериканката Наила Дилард, за британските таблоиди открила дека решила да го остави спортистот, бидејќи не сакала да ги исполни сите негови сексуални фантазии. Имено, Наила, која со Болт се запознала на една спортска манифестација во 2013-та година, влегла во авантура со спортистот која траела неколку години, а која завршила откако манекенката сфатила дека Болт сепак не е заинтересиран за сериозна врска. Имено, како што раскажала таа, само еден поглед бил доволен за искра помеѓу нив. Таа вечер ја минале заедно, а манекенката раскажала дека тогаш започнала и нивната романса. – Таа вечер ми се јави да го продолжиме дружењето во неговиот хотел и да бидам во тројка со него и уште една девојка. Нормално дека одбив, рекла Наила и додала дека две седмици подоцна му била гостинка на Болт на Јамајка. Наила открила дека Болт во исто време бил во врска и со неговата доскорешна свршеничка Каси Бенет, но дека тоа го дознала неодамна, кога славниот спортист открил дека има ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Американката Наила Дилард, која неколку години се забавувала со спринтерот Усеин Болт, за британските таблоиди открила дека решила да го остави спортистот, бидејќи не сакала да ги исполни сите негови сексуални фантазии. Имено, Наила, која со Болт се запознала на една спортска манифестација во 2013- та година, влегла во авантура со спортистот која траела неколку години, а која завршила откако манекенката сфатила дека Болт сепак не е заинтересиран за сериозна врска. Имено, како што раскажала таа, само еден поглед бил доволен за искра помеѓу нив. Таа вечер ја минале заедно, а манекенката раскажала дека тогаш започнала и нивната романса. Наила открила дека Болт во исто време бил во врска и со неговата доскорешна свршеничка Каси Бенет, но дека тоа го дознала неодамна, кога славниот спортист открил дека има свршеничка.
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот модел Наила Дилард неколку години се забавувала со спринтерот Усеин Болт, но се одлучила да го остави спортистот бидејќи не сакала да ги исполни сите негови сексуални фантазии. Имено, Наила, која со Болт се запознала на една спортска манифестација во 2013 година, влегла во авантура со спортистот која траела неколку години, а завршила откако младата убавица сфатила дека Болт сепак не е заинтересиран за сериозна врска. Имено, како што раскажала таа за британски Сан, само еден поглед бил доволен за искра помеѓу нив. Таа вечер ја минале заедно, а манекенката раскажала дека тогаш започнала и нивната романса. – Таа вечер ми се јави да го продолжиме дружењето во неговиот хотел и да бидам во тројка со него и уште една девојка. Нормално дека одбив, рекла Наила и додала дека две седмици подоцна му била гостинка на Болт на Јамајка. Исто така, Наила открила дека Болт во исто време бил во врска и со неговата доскорешна свршеничка Каси Бенет, но дека тоа го дознала неодамна и тоа од медиумите, а не од него.
| | веќе видена | слични

Имено, Наила, која со Болт се запознала на една спортска манифестација во 2013 година, влегла во авантура со спортистот која траела неколку години, а завршила откако младата убавица сфатила дека Болт сепак не е заинтересиран за сериозна врска. Имено, како што раскажала таа за британски Сан, само еден поглед бил доволен за искра помеѓу нив. Таа вечер ја минале заедно, а манекенката раскажала дека тогаш започнала и нивната романса. – Таа вечер ми се јави да го продолжиме дружењето во неговиот хотел и да бидам во тројка со него и уште една девојка. Нормално дека одбив, рекла Наила и додала дека две седмици подоцна му била гостинка на Болт на Јамајка. Исто така, Наила открила дека Болт во исто време бил во врска и со неговата доскорешна свршеничка Каси Бенет, но дека тоа го дознала неодамна и тоа од медиумите, а не од него.
| | веќе видена | слични

Останато

Бидејќи веќе неколку дена е во бегство, во Унгарија, екс премиерот Никола Груевски не се појави на денешното рочиште за “Насилството во Центар”. Од затворот ...
сите 289 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 289 | | | веќе видена

Во моментов не постојат официјални информации дали полицијата има сознанија дека Груевски е во земјата, штом потрагата ја започна пред неговиот дом. Единствено ...
сите 217 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 269 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 59 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 86 | | | веќе видена

Избеганиот Никола Груевски е во Унгарија каде што побара азил, а таму стигнал преку Црна Гора. Територијата на Црна Гора ја напуштил истиот ден преку ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Болт не престанува да се журка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: