Тресењето на Меркел отвори прашања за нејзиното здравје


Германската канцеларка Ангела Меркел изјави дека е добро откако вчера беше снимена како неконтролирано се тресе на пречекот на украинскиот претседател Зеленски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Германската канцеларка Ангела Меркел неконтролирано се тресеше за време на церемонијата во Берлин во чест на новиот украински претседател Володимир Зеленски. ...
| | веќе видена | слични

Непријатната ситуација во која се најде германската канцеларка Ангела Меркел додека се интонираа државните химни на Германија и Украина за време на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Германската канцеларка Ангела Меркел во вторникот го пречека во Берлин во прва државна посета неодамна избраниот претседател на Украина, Володомир Зелински, но ...
| | веќе видена | слични

Германската канцеларка Ангела Меркел беше забележана видливо нестабилна кога се сретна со украинскиот претседател Володимир Зеленски. 64-годишната политичарка ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како ќе стигне власта до 2/ 3 мнозинство за законот со кој СЈО останува дел од организиран криминал? Ќе има ли нови пазарање во законодавниот дом или пак ќе ...
сите 162 | | | веќе видена

Штитење на криминалци и сокривање на криминалот е одлика единственo на ВМРО-ДПМНЕ. Единствениот криминален октопод е сместен во Будимпешта и е раководен од ...
сите 179 | | | веќе видена

Британското списание „The Sun“ пишува дека бракот на најдобриот тенисер на светот има проблеми. Англичаните во текот на Вимблдон го покажаа своето вистинско ...
сите 130 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тресењето на Меркел отвори прашања за нејзиното здравје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: