Се обиделе да лажат, па се посрамотиле: Со нивните вештини во Фотошоп не можат никого да излажат

Фотошоп е моќна алатка што некои сепак не знаат да ја користат, па затоа имаме немили слики во галеријата подолу. Уредувањето на фотографии е секојдневие, иако ...
| | веќе видена | слични

Емили Ратајковски важи за една од најпопуларните убавици и заводнички на Инстаграм, но ако некој друг ги средува нејзините фотографии кои одат на социјалната ...
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

Во текот на денов територијата на државава подпадна под најавениот Медитерански циклон ОЛИВИЈА и истиот условува врнежи од снег на повеќе места каде е ...
сите 131 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 286 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 212 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се обиделе да лажат, па се посрамотиле: Со нивните вештини во Фотошоп не можат никого да излажат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: