Искрен совет на еден татко до својата ќерка: „Ќерко, најди некој кој би го дал и срцето за тебе!“

Откако се омажив, еден ден татко ми ме најде како плачам. Тој виде дека се претворив во личност каква тој никогаш не претпоставуваше дека би можела да станам. ...
| | веќе видена | слични

Убав мој сине, Ова писмо го пишувам додека ти патуваш во бескрајниот свет на искрените детски соништа, свиткан во шарената прекривка која ја купив со толку ...
| | веќе видена | слични

„Дали мислиш на мене? Или пак размислуваш за она што јас го мислам за тебе?“ Овој краток филм следи еден редовен посетител на едно кафуле, кој се обидува да ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии
2 копии

Денес не е лесно да бидеш сопруга, мајка и успешна деловна жена. А уште потешко е кога мораме да ги ускладиме сите овие работи. Не постои таков предмет на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кога ја имаш најубавата … Чувај ја, како китка цвеќе во градина , таа ти ја подари убавината на нејзината душа. Погледни ја повеќе пати во денот, можеби ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Искрен совет на еден татко до својата ќерка: „Ќерко, најди некој кој би го дал и срцето за тебе!“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: