Ирина Шајк не може повеќе да го поднесе притисокот од медиумите


Ако некој знае да даде изјава, тогаш тоа е мајката на сите чудовишта, Lady Gaga. Бидејќи, ѕвездата на филмот „A Star Is Born“ веќе неколку недели успешно се ...
| | веќе видена | слични

 Од Оскарите, па наваму, врската на Бредли Купер и Ирина Шајк беше мета на гласини за неверство и секаков тип на љубовни драми и триаголници. Но, изгледа ...
| | веќе видена | слични

На доделувањето на Оскар најголемо внимание предизвика блискоста на Лејди Гага и Бредли Купер, но и сопругата на актерот, Ирина Шајк, која гледаше од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 184 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ во пресрет на утрешните саботни протести „Еден од пет милиони“, денеска изјави дека секој има право ...
сите 227 | | | веќе видена

Охрид, 22. март 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северeн правец. Максималната ...
сите 162 | | | веќе видена

На средбите  тој посочи дека во земјава откако е СДСМ на власт имаме се потешко секојдневие, неправди на секој чекор и огромна неспособност на власта да донесе ...
сите 171 | | | веќе видена

,,Ова е ИД на денот на изборите . Ова е ИД денеска” , рече Трамп покажувајќи им на новинарите географска карта со бројни црвени точки претходнои со бела ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ирина Шајк не може повеќе да го поднесе притисокот од медиумите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: