Минамиалистички дизајни од & Other Stories

Августовската насловна страница на популарното списание Cosmopolitan ја краси пејачката Мараја Кери. Кери, во одлична форма, по борбата со килограмите, ги ...
| | веќе видена | слични

На Денот на независноста, 4ти јули, топ моделот Ирина Шаик постираше фотографија на Инстаграм. Фановите на оваа фотографија гледаат порака за Бредли Купер. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 245 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Минамиалистички дизајни од & Other Stories

Од:
До кого (е-маил):
Порака: