Рејтингот на Трамп ги загрижува републиканците

7 копии

ИРИ: 45 отсто граѓани сметаат дека телефоните се уште им се прислушуваат Речиси половина од македонските граѓани и натаму сметаат дека нивните телефонски ...
| | веќе видена | слични

Речиси половина од македонските граѓани и натаму сметаат дека нивните телефонски разговори се прислушкувани, покажува анкетата на Меѓународниот републикански ...
| | веќе видена | слични

Вкупно 45 отсто од анкетираните одговориле дека телефонските разговори што секојдневно ги вршат не се приватни и безбедни наспроти 34 отсто кои сметаат дека ...
| | веќе видена | слични

Според резултатите од анкетата на Меѓународниот републикански институт (ИРИ) во пресрет на референдумот на 30 септември актуелната влада бележи задоволителни ...
| | веќе видена | слични

Повеќе од 80 проценти од Европејците, кои учествувале во онлајн анкета, сакаат да се укине летното и зимското сметање на времето кое се менува во пролет и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зоран Заев и неговиот клан секојдневно продолжуваат да го понижуваат народот. Како што беше Заев осомничен за Поткуп, а Зоран судски реформатор, така ...
сите 125 | | | веќе видена

Врховниот лидер на Иран, Ајатола Али Хаменеи, во вторникот изјави дека Иран ќе продолжи да ги намалува своите обврски во рамките на нуклеарниот договор, ...
сите 89 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 142 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во интервју за МИА му порача на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски доколку има какви било докази за инволвирани високи функционери ...
сите 207 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Руските комичари Вован (Владимир Кузнецов) и Лексус (Алексеј Стољаров) во пресрет на претседателските избори во Украина три пати разговарале со косовскиот ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рејтингот на Трамп ги загрижува републиканците

Од:
До кого (е-маил):
Порака: