Пандев за МИА: Најдоцна до 2020 ја завршувам кариерата

5 копии

Напаѓачот на Манечстер Јунајтед и белгиски репрезентативец, Ромелу Лукаку меѓу редови најави дека би можел да се повлече од репрезентацијата по крајот на ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот на Манчестер Јунајтед во овој момент веројатно е во најдобрите фудбалски години, меѓутоа во дресот на државниот тим не се гледа себеси уште долго. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Обвинителството за организиран криминал и корупција го истражува бегството на поранешниот премиер Никола Груевски. Обвинител веќе ги прибира доказите, дали ...
сите 276 | | | веќе видена

Патешествието на Груевски низ Црна Гора наликувало на шпионски филм. Го чекале разни унгарски дипломати, се менувале возила, а примопредавањето се одвивало во ...
сите 317 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пандев за МИА: Најдоцна до 2020 ја завршувам кариерата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: