Интернетот експлодираше: Познатиот рапер призна дека е геј

Славниот рапер ја искористи можноста да продискутира за политичката ситуација во Америка, за музичките критичри и сподели и многу интересен детаљ од приватниот живот. Новиот албум "Revival" моментално е на прво место по продажба во Америка, Велика Британија и Австралија. Иако е јасно дек албумот ќе доживее комерцијален успех, критичарите не беа многу воодушевени од тоа што го слушбнаа. -Мислам дека сум со контакт со луѓето кои ја слушаат мојата музика. Ја правам поради нив. Сите останати можат да се е*ат… Ок е ако критичарите мислат дека не сум доволно добар, но јас сум секогаш критичен кон себе и се трудам да направам нешто подобро. Немам совршена кариера имав и сра*е албуми, рече Еминем. На самиот крај од интервјуто Еминем кажа нешто што го шокираше светот. Имено, новинарот го праша раперот како се навикнува на самечкиот живот со оглед на тоа дека неодамна се разведе. -Тешко е. Откако се разведов, излегов на неколку средби и ништо не испадна како што треба. Користам Тиндер и Гриндр, се трудам да одам во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 100 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 136 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интернетот експлодираше: Познатиот рапер призна дека е геј

Од:
До кого (е-маил):
Порака: