„Интересни“ украси за семафорите во Подгорица

Кога ќе се запали зелено светло на семафорот кај трговскиот центар „Палада“ во Подгорица се појавува лист на марихуана. Според црногорските медиуми листот марихуана не е единствениот украс на семафорите во Подгорица. Кон крајот на јуни во црногорската престолнина повеќе семафори биле излепени со “смајли“, за кои возачите и пешаците сметаат дека се интересни и воопшто не им пречат, пренесува порталот vijesti.me
| | веќе видена | слични

Останато

Со 306 пратеници „за“ и 325 „против“, Долниот дом на британскиот Парламент и изгласа доверба на владата на конзервативната премиерка Тереза Меј, само еден ден ...
сите 336 | | | веќе видена

Поларните температури кој ги имавме во изминатиот подолг период барем засега се зад нас а до новиот студен бран уживајте во повисоките температури на воздухот ...
сите 188 | | | веќе видена

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Интересни“ украси за семафорите во Подгорица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: