Од Интер потврдија: Имавме официјален состанок со Манчестер Јунајтед за Лукаку


Напаѓачот на Манчестер Јунајтед, Ромелу Лукаку веќе подолго време се поврзува со трансфер во Интер. Лукаку и покрај тоа што е пред трансфер отпатува со ...
| | веќе видена | слични

Ромелу Лукаку е дел од експедицијата на Манчестер Јунајтед која се наоѓа на летните подготовки, но многу големи се шансите брзо да ја напушти истата, бидјеќи ...
| | веќе видена | слични

Иако шпекулациите од Австралија велат дека Ромелу Лукаку одбива да тренира во обид да ги натера Манчестер јунајтед да го продадат на Интер, првиот официјален ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Напаѓачот на Манчестер Јунајтед, Ромелу Лукаку не присутствувал на последниот тренинг на клубот на турнејата во Австралија, а тоа само ги засили гласините дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вчера речиси сите медиуми пренесоа дека спортскиот директор на Интер, Пиеро Аусилио пристигнал во Лондон на преговори со Манчестер Јунајтед околку можен ...
| | веќе видена | слични

Челниците на Интер се очекува да пристигнат во Англија во следните денови за да се обидат да ги убедат првите луѓе на Манчестер Јунајтед да го пуштат Ромелу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не е работа на Собранието или Владата да одредуваат прв човек на новото обвинителство за организиран криминал и висока корупција што треба да го наследи СЈО, ...
сите 164 | | | веќе видена

Извештајот од вештачењето на телефонот на специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева, е готов и стигнал во Обвинителството за гонење на организиран криминал ...
сите 386 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 140 | | | веќе видена

Со неизвесност и големи непознаници за ставот на пратениците од различните опции, Предлог законот за јавно обвинителство неделава влегува во Собранието. ...
сите 81 | | | веќе видена

Откако го освои Вимблдон, Новак Ѓоковиќ со сопругата Јелена и децата летува на островот Корчула во Хрватска. Српскиот тенисер веќе објави неколку слики и видеа ...
сите 154 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од Интер потврдија: Имавме официјален состанок со Манчестер Јунајтед за Лукаку

Од:
До кого (е-маил):
Порака: