Институции со пристапни рампи однадвор, а скали внатре

Што дека има пристапна рампа за инвалидизирани лица до влезот на зградата, кога внатре треба да се поминат скали за да се стигне до лифтот, кој понекогаш не ...
| | веќе видена | слични

Останато

Популарноста на францускиот претседател Емануел Макрон драстично падна овој месец, покажаа резултатите на најновата анкета. Како што наведува Ројтерс ова ...
сите 46 | | | веќе видена

Во Кичево се одржа трибина на тема „Што е референдум и зошто треба да се гласа“, кои се последиците по земјава ако референдумот биде неуспешен, каде се младите ...
сите 37 | | | веќе видена

На првиот ден од неделата што завршува со референдум , министерот за надворешни работи Никола Димитров на прес конференција во Владата преку табли со напишани ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Институции со пристапни рампи однадвор, а скали внатре

Од:
До кого (е-маил):
Порака: