Хороскоп: Експрес-лоз на Државна лотарија на Македонија

На сите уплатни места на Државна лотарија на Македонија низ Македонија, започна со продажба втората серија од експрес-лозот ХОРОСКОП Под мотото „Отвори и види ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Пратениците во британскиот парламент ѝ изгласаа доверба на конзервативната премиерка Тереза Меј и покрај тоа што еден ден претходно нејзиниот план за брегзит ...
сите 414 | | | веќе видена

Српската пејачка Јелена Карлеуша во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“, го искритикува 25 годишниот Денис Димоски од Прилеп, по неговиот настап со ...
сите 152 | | | веќе видена

Со своја рака го потпиша законот на употреба на албанскиот јазик, но денешната седница ја водеше на македонски. И од СДСМ велат дека Законот за употреба на ...
сите 268 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскоп: Експрес-лоз на Државна лотарија на Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: