Microsoft Store ја отстрани Instagram апликацијата за Windows 10 Mobile

Многу модели од средната и високата класа, претставени изминативе две години, имаат можност за препознавање на длабочината на полето и благодарение на тоа, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дури 94 проценти од испитаниците во анкетата на американското радио „Смеркониш“ не се согласуваат со ставот на претседателот на САД, Доналд Трамп дека лошите ...
сите 359 | | | веќе видена

Имаме одземена држава. Дојдоа на власт со сурова злоупотреба на судбини. А денес нема недела да не ни се случи по некоја смрт на дете, некое претепано бебе, ...
сите 90 | | | веќе видена

Владата доживеја дебакл откако „фрли“ милионска сума за прославата, а доби очајна посетеност. Народот овој пат не ја проголта лагата. Организацијата на ...
сите 32 | | | веќе видена

Шеесет и петгодишниот скопјанец Д.Б. кој пред неколку денови беше жртва на тешка сообраќајка што се случи на раскрсницата кај Соборниот храм почина, потврди за ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Microsoft Store ја отстрани Instagram апликацијата за Windows 10 Mobile

Од:
До кого (е-маил):
Порака: