9 копии

Поранешниот полудефанзивец на Манчестер Јунајтед, Пол Инс го оквалификува Пол Погба како „идиот“. Менаџерот на „црвените ѓаволи“, Жозе Мурињо, го извади ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Очигледно е дека Пол Погба не игра на свое ниво во изминатиов период, а на дуелот против Арсенал на теренот истрча во 75-та минута. Сепак, Французинот повторно ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед константно е критикуван од страна на поранешните фудбалери на дваесеткратниот англиски првак. Тимот на Жозе Мурињо веќе трета сезона игра ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пол Сколс не е импресиониран од квалитетот на неколку фудбалери на Манчестер јунајтед, посочувајќи го Андер Ерера, за кого вели дека не треба да биде во тимот ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот поранешен фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс, од недела во недела се повеќе ги напаѓа фудбалерите на клубот, а редовна мета е и тренерот, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ромелу Лукаку е во голема голгетерска криза и се почесто добива сериозни критики од англиската спортска јавност, вклучувајќи ги и легендите на Манчестер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендарниот фудбалер на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс често пати знае да испрати критики на сметка на Манчестер Јунајтед, а во последно време беше дежурен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Јунајтед и Арсенал вчеравечер одиграа возбудливо дерби во 15. коло на англиската Премиер лига, што заврши нерешено 2:2. Арсенал дојде до водство во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 145 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 151 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 90 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп во интервју за „Тајм“ изјави дека би размислил за употреба на воена сила против Иран, за да го спречи да се снабди со ...
сите 172 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 98 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Инс: Погба е идиот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: