Синоќа исчезна 13 годишно девојче од Штип, полицијата трага по неа

2 копии
6 копии
5 копии
4 копии

Во 16.30 часот во Полициско одделение Сарај 46-годишниот Ф.Р. од Скопје пријавил дека во 16.20 часот додека се движел со неговото патничко моторно возило "Голф ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
повеќе

Останато

Четворица повредени во сообраќајната несреќа на автопатот Скопје – Тетово, што се случи пред една недела, се уште се во критична состојба. Двајца од нив се на ...
сите 320 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 128 | | | веќе видена

Полицијата на округот Билфилд ги замолила очевидците на несреќата во која загина Шабан Шаулиќ да се јават како би сведочеле за судирот, во кој настрада ...
сите 190 | | | веќе видена

Состојбата со безбедноста во сообраќајот е катастрофална. Граѓаните секојдневно гинат додека на Спасовски и Заев прв приоритет им е доделувањето на ...
сите 208 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синоќа исчезна 13 годишно девојче од Штип, полицијата трага по неа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: