Градоначалникот на Зелениково нападнал странка, жената завршила во Градска болница


3 копии

Вчера околу 12,00 часот С.К. пријавила дека во Општина Зелениково барајќи прием кај Градоначалникот истиот вербално ја нападнал и насилно ја истуркал со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Физички повредена и понижена. Вака наставничката од основното училиште “Марко Цепенков” во Зелениково го опишува нејзиниот обид за средба со градоначалникот на ...
| | веќе видена | слични

Наставничката која беше нападната од градоначалникот на Зелениково, Борче Гиевски пред камерата на Сител раскажува за настанот. Физички повредена и понижена. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 75 | | | веќе видена

Две лица добија лесни повреди во скопската населба Ченто, откако 30-тина куршуми биле испукани во нивниот автомобил од автоматска пушка “Калашников”. Куршумите ...
сите 236 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Градоначалникот на Зелениково нападнал странка, жената завршила во Градска болница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: