Заборавете на апостолките засекогаш: Еве како тие ви го уништуваат здравјето

Апостолките се најпопуларните летни обувки. Многумина ги обожуваат поради тоа што се едноставни, лесни и ногата е слободна. Но, токму она што сметате дека е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Имате болки во `рбетот, грбот, па дури и во нозете, кои претежно доаѓаат од премногу седење или од голем физички напор? Престанете да се грижите, постои ...
| | веќе видена | слични

Тоа значи дека не треба веднаш да посегнете по апчиња против болки, туку обидете се со овој едноставен начин. Ако имате проблеми со желудникот, нервозни црева, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заборавете на апостолките засекогаш: Еве како тие ви го уништуваат здравјето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: