Се забил во такси возило, па сакал да избега - таксистот со пендрак му одржал лекција


Откако се забил во задниот дел на такси возило во Белмонт во Чикаго, овој возач на црн Нисан СУВ се обидел да побегне од местото на настанот. Меѓутоа, во таа намера го спречил таксистот кој излегол од својот автомобил и му го блокирал патот. Откако се забил во задниот дел на такси возило во Белмонт во Чикаго, овој возач на црн Нисан СУВ се обидел да побегне од местото на настанот. Меѓутоа, во таа намера го спречил таксистот кој излегол од својот автомобил и му го блокирал патот.Неколку минути подоцна работите излегле од контрола кога виновникот сакал по секоја цена да избега, па уништил уште четири автомобили.Погледнете го ова неверојатно видео, снимено од прозорот на очевидец:
| | веќе видена | слични

Неверојатен гол постигна играчот на Гранада, Серхио Пења против Тенерифе во втората шпанса лига. Во 18-та минута Пења со фантастичен волеј од многу тешка позиција го матираше гостинскиот голман. Погледнете, ова е навистина ремек-дело!
| | веќе видена | слични

Останато

Општина Струга е држава во мало. Има долга традиција на различни вери и етнички заедници, но соживотот секогаш бил по мерка. Вака ја замислувам и нашата земја, ...
сите 181 | | | веќе видена

Изборен молк пред утрешниот прв круг претседателски избори и предвремените локални избори во општините О хрид, Д ебар и Н ово С ело. На полноќ заврши изборната ...
сите 222 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 115 | | | веќе видена

Тројцата претседателски кандидати Блерим Река, поддржан од Алијансата за Албанците и Беса, кандидатката поддржана од ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска Давкова и ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се забил во такси возило, па сакал да избега - таксистот со пендрак му одржал лекција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: