Родители вратија со хумор откако во јасли им рекле детето да го облекуваат „за да заличи на девојче“

Неодамна, Џесика и Стив Ролд го земале својот двегодишен син од јасли, заедно со нивната ќерка. Тоа било само просечен ден. Но, вработените им понудиле бизарни ...
| | веќе видена | слични

Кога родителите ги оставаат децата во градинка, сe' им проаѓа низ глава - дали понеле доволно резервна облека, дали нивното дете ќе плаче, дали ќе се повреди, ...
| | веќе видена | слични

Кога е најдобро време децата да тргнат во градинка? Родителите во Македонија најчесто чекаат да наполнат три години, но има и такви кои сметаат дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 144 | | | веќе видена

Руските пранкери кои го имитираат поранешниот украински претседател, Петро Порошенко, и кои им се јавуваат по телефон и ги лажат политичарите и светските ...
сите 218 | | | веќе видена

Се соочуваме со проблем на завршен тендер од септември 2016 година кој го отвораме после повеќе од шест месеци бидејќи нема реализација, објасни денеска ...
сите 24 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Родители вратија со хумор откако во јасли им рекле детето да го облекуваат „за да заличи на девојче“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: