Скандалозна илустрација во српските учебници за второ одделение

 Брзите тестови се дизајнирани за да постават „дијагноза“ на моменталното расположение на човекот. Па така, зависно од него, оваа илустрација може да ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 87 | | | веќе видена

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 139 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 215 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скандалозна илустрација во српските учебници за второ одделение

Од:
До кого (е-маил):
Порака: