Почна бербата на пиперката „ајварка“


3 копии
3 копии
4 копии
2 копии

Салонските политичари од СДСМ го уништуваат македонското земјоделие. Заев и Николовски го потценуваат трудот на производителите на слива. Цена од 5 денари за ...
| | веќе видена | слични
5 копии
8 копии

Производителите на сливи денес протестираа пред општинската зграда во Делчево барајќи надлежните институции да го решат проблемот со откупот на свежата слива, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почна бербата на пиперката „ајварка“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: