ТУРИСТИ, ВНИМАТЕЛНО: Плажите во Албанија небезбедни!

Од рано изутринава, илјадници граѓани од Косово и Македонија се упатуваат кон албанското крајбрежје, јавува албанската телевизија Ора њуз . Според медиумот, ...
| | веќе видена | слични

Долга колона пред велешката патарина на автопатот Скопје-Велес. Како што преку социјалните мрежи споделуваат граѓаните кои во моментот се на пат, покрај тоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вилма Рускосака која ја води истрагата за предметот „Рекет“ денеска побара приведување, но и притвор на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева. Јанева е ...
сите 457 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТУРИСТИ, ВНИМАТЕЛНО: Плажите во Албанија небезбедни!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: