Северна Македонија влезе и во Општина БитолаОстанато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 189 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 424 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Северна Македонија влезе и во Општина Битола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: