Како Икеа “манипулира” со купувачите


Останато

Двајца американски филмски продуценти заминале во Тајланд, додека беше во тек акцијата за спасување на момчињата што беа заробени во пештерата, јави Би-би-си. ...
сите 458 | | | веќе видена

Најубав деликатес за летните денови... Изматете жолчка од 4 лажици,смесата да биде пенаста,додадете шеќер,масло,вода,брашно и кора од лимон.Сето тоа ставете ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Икеа “манипулира” со купувачите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: