Идиот на денот – си го фрли кучето преку ограда и замина

Ова видео не е за оние кои лесно се вознемируваат, па ако не сакате некој идиот некаде далеку да ви го расипе денот, едноставно не го гледајте. За оние кои сепак ќе се решат да кликнат, ќе видат некој идиот и еден негов пријател како фрлаат куче преку ограда од едно прифатилиште за животни, се качуваат во својот автомобил и си заминуваат како ништо да не се случило. По првиот обид кога типот сам ќе се обиде да го префрли кучето преку оградата, сигурно му набил некое ребро, бидејќи кученцето не успеа да се префрли, по што се врати во неговите прегратки и не сакаше да мрдне. Одговорните во прифатилиштето во Галиција, Шпанија чија е камерата што снимала, рекле дека дефинитивно ќе го тужат човекот и неговиот пријател. Бесчуствителни мајмуни. Ете тоа се овие двајца. Се надеваме дека ќе ги казнат на идентичен начин, да ги фрлат преку ограда во затвор.
| | веќе видена | слични

Останато

Територијата на нашата држава се наоѓа во поле на висок воздушен притисок (антициклон) кој условува стабилно, суво и невообичаено топло време со високи ...
сите 201 | | | веќе видена

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 175 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 194 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Идиот на денот – си го фрли кучето преку ограда и замина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: