Идиот на денот – си го фрли кучето преку ограда и замина

Ова видео не е за оние кои лесно се вознемируваат, па ако не сакате некој идиот некаде далеку да ви го расипе денот, едноставно не го гледајте. За оние кои сепак ќе се решат да кликнат, ќе видат некој идиот и еден негов пријател како фрлаат куче преку ограда од едно прифатилиште за животни, се качуваат во својот автомобил и си заминуваат како ништо да не се случило. По првиот обид кога типот сам ќе се обиде да го префрли кучето преку оградата, сигурно му набил некое ребро, бидејќи кученцето не успеа да се префрли, по што се врати во неговите прегратки и не сакаше да мрдне. Одговорните во прифатилиштето во Галиција, Шпанија чија е камерата што снимала, рекле дека дефинитивно ќе го тужат човекот и неговиот пријател. Бесчуствителни мајмуни. Ете тоа се овие двајца. Се надеваме дека ќе ги казнат на идентичен начин, да ги фрлат преку ограда во затвор.
| | веќе видена | слични

Останато

„Политичарите кои ги бива да лажат и да манипулираат имаат име и презиме. Тоа е Зоран Заев и картелот околу него. Политичарите кои се коцкаат со идентитетот на ...
сите 230 | | | веќе видена

Со опозицијата досега имаме убав дијалог и консензус по многу важни прашања, а тоа се потврдува затоа што пратениците заедно гласаа и за двотретински и за ...
сите 73 | | | веќе видена

Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
сите 127 | | | веќе видена

Пет лица се повредени од кои едно потешко во сообраќајна несреќа на три возила што денеска околу 12:30 часот се случила на регионалниот пат Желино-Групчин, ...
сите 195 | | | веќе видена

Калишкиот манастирски комплекс го сочинуваат четири светилишта, две пештерски цркви посветени на Богородица и Атанасиј Велики и уште две цркви едната посветена ...
сите 47 | | | веќе видена

Зоолошка градина Скопје за првпат после 26 години станува дом на слонови. Прва слоница жителка на Скопје Зоо, била слоницата Цица која во Скопје живеела од ...
сите 33 | | | веќе видена

Зоран Велјовиќ, експерт за геометрија, истакнува дека никогаш не присуствал на фудбалски натпревар, но и тој даде свој удел во дебатата дали голот на Боакје е ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Идиот на денот – си го фрли кучето преку ограда и замина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: