Откриено најбезбеното место за седење во авион


2 копии
3 копии

Неверојатен случај е забележан во текот на вчерашниот ден во Атланта. Авион на американската авиокомпанија „Делта ерлајнз“, кој полетал за Лондон после само 20 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Патник на летот на компанијата Рајанер од Велика Британија за Шпанија, на кого изгледа му било доста од чекање да излезе од авионот после слетување, ги ...
| | веќе видена | слични

Патник на авиокомпанијата "Ryanair" би можел да се соочи со голема казна откако, заморен од чекање да го напушти авионот, одлучил да го искористи излезот кој е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Еден патник на лет на „Рајанер“ од Лондон до Малага го изгубил трпението откако авионот останал на пистата половина час пред патниците да можат да излезат од ...
| | веќе видена | слични

Нестрпливиот патник не сакал да чека да излезе од авионот, па решил да ја отвори вратата за излез во случај на опасност која што се наоѓа над крилата и од таму ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 134 | | | веќе видена

Температура под нулата за утре наутро најавуваат метеоролозите на повисоките места и по одделни котлини. Според прогнозата утре температурата под нулата ќе се ...
сите 306 | | | веќе видена

Охрид, 26. септември 2018 (ИНПРЕС) – На крстосницата од улиците „Нада Филева“ и „Аргир Маринчев“ во Охрид, вчера се случи сообраќајна незгода во која е потешко ...
сите 172 | | | веќе видена

Босанскиот национален совет ги повика Бошњаците кои живеат во Македонија да гласаат „за“ на претстојниот референдум и со тоа да ги отстранат сите препреки за ...
сите 23 | | | веќе видена

Европскиот совет за надворешни работи (ЕЦФР) оценува дека евентуалното менување на границите меѓу Србија и Косово ќе биде проследено со насилство. Во извештај, ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откриено најбезбеното место за седење во авион

Од:
До кого (е-маил):
Порака: