Сашко Тасев ја повлече кандидатурата, ФФМ го откажа Собранието

4 копии

Останато

Подобрување на бизнис регулативата и директен дијалог со приватниот сектор за надминување на предизвиците од даночните и кадрови политики врз ИКТ секторот во ...
сите 63 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сашко Тасев ја повлече кандидатурата, ФФМ го откажа Собранието

Од:
До кого (е-маил):
Порака: