Ибрахимовиќ тргна да се радува па чекаше ВАР да му го потврди 499. погодок во кариерата (ВИДЕО)


Златан Ибрахимовиќ се запиша во листата на стрелци на дербито на Лос Анџелес, Швеѓанецот со помош на ВАР донесе водство за „Галакси“ но домаќините на крајот ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ блеска во дресот на ЛА Галакси, но уште на првиот натпревар направи инцидент кога му удри шамар на противничкиот играч Ли Нгуен. Инцидентот ...
| | веќе видена | слични

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ веќе е добро познат во јавноста по своите изјави со кои знае да ја насмее целата планета. Ибрахимовиќ во овој момент игра ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Основното јавно обвинителство по допрен глас од соседите ќе го истражува случајот со семејството кое живее во станот во скопската населба Аеродром кое живее ...
сите 187 | | | веќе видена

Има ли подобар доказ дека со договорот со Грција е предадена сувереноста на државата. Грција го менува нашиот уставот и изготвува амандмани, а сега ги менува ...
сите 144 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 76 | | | веќе видена

Треба да се почитува мнозинската волја на граѓаните и да се следи правецот кој тие ќе го зацртаат со цел да се обезбеди подобар живот на оваа и на следните ...
сите 36 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 93 | | | веќе видена

Шампионот Јувентус утре гостува кај Фросиноне, а во пресрет на мечот италијанските медиуми пресметаа дека Кристијано Роналдо сам има речиси три пати поголема ...
сите 213 | | | веќе видена

Шведскиот првак Кристијанштад е првиот противник на Вардар во групата А од Лигата на шампионите, кој сезонава ќе се појави во СЦ „Јане Сандански", попладнево ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ибрахимовиќ тргна да се радува па чекаше ВАР да му го потврди 499. погодок во кариерата (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: