И најдобрите знаат да погрешат….


Постојано се водат дискусии за тоа кој е најдобриот фудбалер на светот. Кристијано Роналдо или Лионел Меси?Фудбалската јавност е поделена и навикната на нивните маестрални потези, но и овие двајца фудбалски волшебници знаат да погрешат. Погледнете:
| | веќе видена | слични

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 119 | | | веќе видена

Охрид, 26. септември 2018 (ИНПРЕС) – На крстосницата од улиците „Нада Филева“ и „Аргир Маринчев“ во Охрид, вчера се случи сообраќајна незгода во која е потешко ...
сите 214 | | | веќе видена

Овните се хипохондрични, Биковите страствени со Скорпиите, Близнаците вртат нов лист, Лавовите откриваат тајни… Овен Доколку се занимавате со приватен бизнис, ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И најдобрите знаат да погрешат….

Од:
До кого (е-маил):
Порака: