Хурем Султан со проѕирен фустан


2 копии

Црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал вечерва “горел” кога по него прошетала 38-годишната манекенка Алесандра Амбросио. Убавицата од Бразил се појавила ...
| | веќе видена | слични

Синоќа на црвениот тепих на фестивалот во Кан прошетаа многу ѕвезди кои на југот од Франција донесоа доза на гламур и воодушевија со модните избори и одличните ...
| | веќе видена | слични

 На отворањето на Кански фестивал 2019, Ева Лонгорија изгледаше беспрекорно во розов фустан со висок шлиц. 44-годишната актерка се породи пред 10 месеци со ...
| | веќе видена | слични

Започна 72-то издание на Канскиот филмски фестивал. На црвениот тепих се појавија ѕвездите во раскошни креации, меѓу кои и Ел Фенинг, Тилда Свинсон, Џулијан ...
| | веќе видена | слични

Актерите Шарлот Гензбур и Хавиер Бардем го отворија 72. Меѓународен фестивал во Кан, на кој до 25 мај се очекуваат голем број ѕвезди, меѓу кои Квентин ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 480 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 212 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хурем Султан со проѕирен фустан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: